OFICJALNIE: Perotti w Fenerbahçe

OFICJALNIE: Perotti w Fenerbahçe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fenerbahçe

Fenerbahçe poinformowało o pozyskaniu Diego Perottiego.

AS Roma pożegnała się w ostatnim dniu okna transferowego z Justinem Kluivertem, który trafił do Lipska. Okazuje się jednak, że nie było to jedyne osłabienie stołecznej ekipy.

Z zespołem prowadzonym przez Paulo Fonsece żegna się też Diego Perotti. Argentyńczyk znalazł sobie angaż w Fenerbahçe.

32-latek przenosi się do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Skrzydłowy to wychowanek CD Morón. Do Europy trafił w 2007 roku, kiedy to zakontraktowała go Sevilla. Później występował jeszcze w Boca Juniors oraz Genoi, by następnie trafić do Romy.

W barwach tej drużyny rozegrał łącznie 138 spotkań. Strzelił w nich 32 bramki i zanotował 26 asyst.

Nowy zespół Perottiego zajmuje po czterech kolejkach ligi tureckiej drugie miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy