OFICJALNIE: Peter Stöger trenerem Ferencváros

OFICJALNIE: Peter Stöger trenerem Ferencváros
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ferencváros

Peter Stöger został mianowany na stanowisko szkoleniowca Ferencvárosu.

W ostatnich dniach władze Ferencvárosu ogłosiły odejście Serhija Rebrowa, który prowadził drużynę przez blisko trzy lata. W tym czasie zdołał trzy razy z rzędu zdobyć mistrzostwo kraju, tym samym powtarzając wyczyn klubu z I połowy XX wieku. Co więcej awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdzie jego podopieczni mieli okazję zmierzyć się z Juventusem czy Barceloną.

W najbliższym sezonie osiągnięcia Ukraińca spróbuje powtórzyć Peter Stöger, który w minionym sezonie prowadził Austrię Wiedeń.

Pod jego wodzą pewnie utrzymała się w austriackiej Bundeslidze, jednak celem był awans do grupy mistrzowskiej. Wcześniej 55-latek trenował między innymi Borussię Dortumnd, 1. FC Köln czy First Vienna.

Austriak na krajowym podwórku zdobył niemal wszystko. Jako trener dwukrotnie sięgał zarówno po mistrzostwo kraju, jak i puchar kraju. Natomiast jako piłkarz cztery razy zostawał mistrzem Austrii oraz trzy razy podnosił Puchar Austrii.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy