OFICJALNIE: Petew opuszcza Jagiellonię

OFICJALNIE: Petew opuszcza Jagiellonię fot. Jagiellonia Białystok
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Iwajło Petew nie jest już szkoleniowcem Jagiellonii Białystok.

W ostatnich dniach pojawiły się w mediach informacje mówiące o tym, że działacze kluby z Podlasia nie są zadowoleni z efektów pracy Bułgara i dlatego zamierzają się z nim rozstać.

W piątkowe przedpołudnie Jagiellonia poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony o zakończeniu współpracy z Iwajło Petewem. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

- W zatrudnieniu tego szkoleniowca upatrywaliśmy szansę na to, by uratować poprzedni, historyczny sezon. Ostatecznie jednak wynik osiągnięty w rozgrywkach odbiegał od tego, co sobie założyliśmy, stąd decyzja o rozstaniu. Dziękuję mu za wysiłek włożony w pracę dla nas - powiedział prezes Jagiellonii, Cezary Kulesza.

Ekipa z Białegostoku zakończyła poprzedni sezon na ósmym miejscu.

Nowym szkoleniowcem Jagiellonii ma zostać były asystent Adama Nawałki, Bogdan Zając. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy