Oficjalnie: Petrow i Savić na testach w Koronie

Oficjalnie: Petrow i Savić na testach w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Kyryło Petrow i Stefan Savić przebywają obecnie na testach w Koronie Kielce.

Pierwszy z nich to 23-letni stoper. Wychowanek Dynama Kijów, w którym rozegrał zaledwie jeden oficjalny mecz. Ukrainiec kilka raz był z tego klubu wypożyczany, między innymi do Krywbasu Krzywy Róg oraz Howerle Użhorod. Ostatnio występował w Arsenale Kijów, w którym w najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył sześć występów.

Ponadto, Petrow został w 2009 roku uznany za najlepszego gracza mistrzostw Europy do lat 19, na których reprezentacja Ukrainy sięgnęła po złoty medal.

Natomiast Savić to wychowanek szkółki Partizana Belgrad. Przez ostatnie pół roku bronił barw drugoligowego BSK Borca. Ma 20 lat i gra na pozycji środkowego obrońcy. Utalentowany Serb ma za sobą również kilka występów w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy