Oficjalnie: Petrow w Kazachstanie

Oficjalnie: Petrow w Kazachstanie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Kyryło Petrow opuszcza szeregi Korony Kielce i przenosi się do Ordabasów Szymkent.

Ukrainiec rozwiązał swój kontrakt z ekipą z województwa świętokrzyskiego i porozumiał się z czwartym zespołem poprzedniego sezonu kazachskiej ekstraklasy, z którym podpisze roczny kontrakt.

24-letni pomocnik nie wstawił się w kieleckim klubie po zimowej przerwie z powodu problemów rodzinnych, a potem udał się na testy do Ordabasów Szymkent. Tamtejsi trenerzy byli zadowoleni z umiejętności prezentowanych przez zawodnika, a ten zbyt długo nie zastanawiał się nad przyjęciem ich oferty.

Kyryło Petrow w Koronie występował od lutego 2014 roku. W sumie w ekipie "Żółto-Czerwonych" rozegrał  21 meczów i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy