Oficjalnie: Petsos w Werderze

Oficjalnie: Petsos w Werderze
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Werder Brema

Thanos Petsos pierwszego lipca na zasadzie wolnego transferu zostanie nowym piłkarzem Werderu Brema.

24-letni defensywny pomocnik tym samym opuści Rapid Wiedeń i wróci do Niemiec po trzech sezonach przerwy. 

Petsos urodził się w Düsseldorfie i w Niemczech rozpoczynał karierę piłkarską - w akademii Bayeru Leverkusen. Tam jednak nie zadebiutował, udając się do Kaiserlauetern, a potem Greuther Fürth, z którego za około 250 tysięcy euro wykupił go Rapid.

- Oglądaliśmy Thanosa od dłuższego czasu. Teraz dostaliśmy szansę na pozyskanie go. Przychodzi z doświadczeniem, ale jednocześnie wciąż się rozwija piłkarsko. Idealnie pasuje do naszego stylu. Cieszymy się, że przekonaliśmy go do dołączenia do Werderu - powiedział Thomas Eichin, dyrektor sportowy ekipy z Bremy.

Grek podpisał umowę do 30 czerwca 2019 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy