Oficjalnie: Piąty transfer Termaliki

Oficjalnie: Piąty transfer Termaliki
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Vlastimir Jovanović zasilił szeregi Bruk-Betu Termalica Nieciecza.

Bośniacki pomocnik dołączył do ekipy "Słoni" na zasadzie wolnego transferu i po przejściu testów medycznych podpisał klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2018 roku.

Przypominamy, że Jovanović reprezentował ostatnio barwy Korony Kielce. W sumie w drużynie "Żółto-Czerwonych" występował od lipca 2010 roku i od tego czasu rozegrał 179 spotkań dla zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował dwanaście asyst.

Warto także dodać, że 31-latek jest już piątym wzmocnieniem Termaliki. Wcześniej z klubem z Niecieczy związali się Samuel Štefánik, Dávid Guba, Dariusz Trela i Przemysław Szarek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy