OFICJALNIE: Pierre-Gabriel w Stade Brest

OFICJALNIE: Pierre-Gabriel w Stade Brest
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mainz | Stade Brest

Stade Brest poinformowało o pozyskaniu Ronaëla Pierre'a-Gabriela.

Prawy obrońca, który przeniósł się w zeszłym sezonie z AS Monaco do Mainz za kwotę pięciu i pół miliona euro, nie miał w Niemczech zbyt wielu szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Z tego względu władze klubu postanowiły dać mu szansę na rozwój.

Pierre-Gabriel spędzi zatem kolejny sezon na wypożyczeniu. Zgłosił się po niego Stade Brest, gdzie będzie występował co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

- Ronaël ma za sobą trudny rok, ponieważ ze względu na rywalizację w zespole, nie miał zbyt wiele szans na to, by potwierdzić swoje nieprzeciętne umiejętności. Uważamy, że dzięki transferowi zyska. To pozytywny krok — powiedział dyrektor sportowy Mainz, Rouven Schröder.

22-latek rozegrał w poprzednim sezonie osiem meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy