Oficjalnie: Pilipczuk w Koronie

Oficjalnie: Pilipczuk w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Sergiej Pilipczuk został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

Ukrainiec podpisał z zespołem T-Mobile Ekstraklasy kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu. Lewy obrońca, bądź pomocnik w ostatnim czasie przebywał na testach w ekipie Jose Rojo Martina i wystąpił w piątkowym sparingu z Cracovią.

Poprzednio 28-latek reprezentował barwy Wołynia Łuck, w którym zaliczył 33 spotkania, w których zdobył trzy bramki oraz zaliczył cztery asysty.

Pilipczuk ma za sobą także epizody w zespołach z ligi rosyjskiej, takich jak: Spartak Nalczyk i FK Chimki (Premier Liga), Wołga Niżny Nowogród oraz Szynnik Jarosław (1. Division).

Poza tym, Ukrainiec ma na swoim koncie tytuł wicemistrza Europy do lat 21 z 2006 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy