OFICJALNIE: Piotr Ćwielong odchodzi z z LKS-u Goczałkowice-Zdrój

OFICJALNIE: Piotr Ćwielong odchodzi z z LKS-u Goczałkowice-Zdrój fot. LKS Goczałkowice-Zdrój
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Piotr Ćwielong [Twitter]

Piotr Ćwielong odchodzi z czwartoligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Doświadczony pomocnik poinformował o swojej decyzji za pomocą mediów społecznościowych.

36-letni Piotr Ćwielong ma za sobą ciekawą karierę, podczas której bronił barw Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, Śląska Wrocław czy niemieckiego VfL Bochum. Niestety wraz z upływem lat zaczęły go nękać poważne kontuzje, co ostatecznie uniemożliwiło mu grę na wysokim poziomie.

W 2019 roku doświadczony pomocnik związał się z umową z macierzystym klubem Łukasza Piszczka, LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Od tej pory Ćwielong stanowił o sile drużyny ze śląskiej wsi, pomagając jej w awansie do czwartej ligi.

Łącznie wychowanek chorzowskiego Ruchu przywdziewał barwy LKS-u 61 razy, strzelając w tym czasie 30 bramek. Przez niecałe pół roku pełnił również funkcję grającego trenera.

Łukasz Piszczek po odejściu z Borussii Dortmund spełnił swoją obietnicę i zaangażował się sportowo i finansowo w rozwój jego pierwszej drużyny w karierze. Zadbał też o rozwój klubowej infrastruktury, wchodzi w skład zarządu, a rolę prezesa pełni jego ojciec. Tak duże nazwisko przyciągnęło do śląskiej ekipy wkrótce inne ciekawe persony.

Zawodnikami klubu z Goczałkowic są między innymi znani z występów w Ekstraklasie Przemysław Trytko, Adam Danch, Mariusz Magiera czy do niedawna właśnie Ćwielong.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy