OFICJALNIE: Piotr Klepczarek trenerem Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Piotr Klepczarek trenerem Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o zatrudnieniu w roli trenera Piotra Klepczarka.

Stomil Olsztyn spisywał się w ostatnich tygodniach słabo i przegrał cztery mecze ligowe z rzędu. Z tego też powodu władze klubu doszły do wniosku, że potrzebne są zmiany.

Z posadą pożegnał się Adam Majewski. Prowadził on zespół od 10 czerwca 2020 roku.

Na jego następcę nie trzeba było czekać długo. We wtorkowe popołudnie poinformowano, że zostanie nim Piotr Klepczarek.

36-latek, który od zeszłego tygodnia pełnił funkcję asystenta pierwszego szkoleniowca Stomilu, jest wychowankiem tego klubu.

Przy okazji swojej przygody z piłką grał między innymi dla takich ekip jak Polonia Warszawa, Zawisza Bydgoszcz oraz ŁKS Łódź. Jeśli chodzi natomiast o doświadczenie trenerskie, jest to jego pierwsze wyzwanie w roli samodzielnego szkoleniowca.

Stomil Olsztyn to na obecnym etapie sezonu siódma siła zaplecza Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy