OFICJALNIE: Plewka w Stali Rzeszów

OFICJALNIE: Plewka w Stali Rzeszów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o rozstaniu z Patrykiem Plewką.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że z drużyną prowadzoną przez Macieja Stolarczyka pożegnają się młodzi piłkarze. Mieli się udać na wypożyczenie.

Dziś te wiadomości znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Do Stali Rzeszów na zasadzie transferu czasowego trafił Patryk Plewka. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Urodzony w Chrzanowie piłkarz ma w swoim dorobku 18 występów na boiskach Ekstraklasy.

Jeśli chodzi o jego nowy zespół, ten z 15 punktami na koncie przewodzi tabeli rozgrywek drugiej ligi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy