OFICJALNIE: Pobega opuścił AC Milan

OFICJALNIE: Pobega opuścił AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio pozyskała Tommaso Pobegę na zasadzie wypożyczenia z Milanu.

Po bardzo udanym sezonie na zapleczu Serie A w barwach Pordenone, środkowy pomocnik mógł mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzyma swoją szansę w Milanie.

Tak się jednak nie stało i został on wysłany na kolejne wypożyczenie. Zaliczył on niejako awans, ponieważ trafił do występującej na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech, Spezii.

Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Warto podkreślić, że znalazła się w niej opcja wykupu przez beniaminka. Jeśli do tego dojdzie, to ekipa z San Siro też zastrzegła sobie możliwość pierwokupu w kolejnych latach.

Pobega rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie strzelił sześć bramek i zanotował cztery asysty.

Jego nowy pracodawca zainauguruje sezon w niedzielę meczem z Sassuolo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy