OFICJALNIE: Pobega opuścił AC Milan

OFICJALNIE: Pobega opuścił AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio pozyskała Tommaso Pobegę na zasadzie wypożyczenia z Milanu.

Po bardzo udanym sezonie na zapleczu Serie A w barwach Pordenone, środkowy pomocnik mógł mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzyma swoją szansę w Milanie.

Tak się jednak nie stało i został on wysłany na kolejne wypożyczenie. Zaliczył on niejako awans, ponieważ trafił do występującej na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech, Spezii.

Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Warto podkreślić, że znalazła się w niej opcja wykupu przez beniaminka. Jeśli do tego dojdzie, to ekipa z San Siro też zastrzegła sobie możliwość pierwokupu w kolejnych latach.

Pobega rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie strzelił sześć bramek i zanotował cztery asysty.

Jego nowy pracodawca zainauguruje sezon w niedzielę meczem z Sassuolo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy