Oficjalnie: Porto wykupiło Quintero

Oficjalnie: Porto wykupiło Quintero
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

FC Porto zdecydowało się na wykupienie pozostałych 50% praw do karty zawodniczej Juana Quintero, co kosztowało ich 4,5 miliona euro.

21-latek od roku występuje w zespole z Estádio do Dragão. Porto za pięć milionów euro nabyło połowę praw do jego karty zawodniczej i zawodnik przeniósł się do Portugalii. Teraz działacze "Smoków" zdecydowali się na wykupienie całości praw do Kolumbijczyka. Cała transakcja wyniosła ich blisko 10 milionów.

Dobra gra Quintero wywołała zainteresowanie ze strony wielu europejskich klubów. W letnim okienku transferowym zawodnik był bliski przenosin do Arsenalu, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Możliwe jest, że temat powróci w styczniu.

Pomocnik w zespole 27-krotnego mistrza Portugalii wystąpił w 50 spotkaniach, w których zdobył sześć bramek i zanotował osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy