OFICJALNIE: Przez lata grał w Juventusie, czas na Szwajcarię

OFICJALNIE: Przez lata grał w Juventusie, czas na Szwajcarię fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Servette FC

Paolo De Ceglie podpisał umowę ze szwajcarskim Servette FC.

Szwajcarski drugoligowiec dokonał świetnego jak na swoje warunki wzmocnienia, nie tylko pod względem marketingowym, ale również sportowym. Paolo De Ceglie podpisał z klubem kontrakt do zakończenia obecnego sezonu.

Doświadczony Włoch przez wiele lat reprezentował barwy Juventusu, dla którego zagrał w 128 oficjalnych występach, notując dwie bramki i osiem asyst. Podczas swojej kariery lewy defensor występował również w takich drużynach jak Genoa, Marsylia czy Parma. 

Od początku lipca 31-latek pozostawał bezrobotny. Jak informowały włoskie media, w grudniu przebywał nawet na testach w Benevento, ale uznano, że jest w tej chwili zbyt słabym graczem dla czerwonej latarni Serie A.

- Sevette FC to duży i znany klub, który może pochwalić się naprawdę wspaniałą przeszłością i wieloma sukcesami w historii. Z niecierpliwością czekam na możliwość wzięcia udziału w drugiej części sezonu ligowego. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc moim nowym kolegom – powiedział De Ceglie.

- Ta transakcja potwierdza plany, jakie ogłosiliśmy publicznie pod koniec pierwszej części sezonu. To naturalnie wzmocnienie naszej formacji obronnej. On wniesie do naszej drużyny wiele doświadczenia – powiedział dyrektor generalny klubu, Constantin Georges. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy