Oficjalnie: Przybyła wypożyczony z Korony

Oficjalnie: Przybyła wypożyczony z Korony fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Michał Przybyła trafił do Chojniczanki Chojnice.

22-latek na początku lutego znalazł się wśród siedmiu piłkarzy Korony, którzy zostali wykreśleni z listy zgłoszonych do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Napastnik już wcześniej rozpoczął poszukiwania klubu, w którym miałby szansę na regularne występy (jesienią rozegrał 12 spotkań, lecz w większości z nich wchodził z ławki rezerwowych). W styczniu przebywał na testach w Sandecji Nowy Sącz, a na początku lutego trenował ze Stomilem Olsztyn.

Kilka dni temu Przybyła zjawił się na zajęciach Chojniczanki Chojnice. Trener lidera I ligi, Piotr Gruszka, pozytywnie ocenił jego przydatność dla zespołu, dlatego klub postanowił wypożyczyć napastnika do końca trwających rozgrywek. Będzie on rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Patrykiem Mikitą, Tomaszem Mikołajczakiem i Jackiem Podgórskim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy