OFICJALNIE: Rachid Ghezzal w Beşiktaşie

OFICJALNIE: Rachid Ghezzal w Beşiktaşie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Beşiktaş

Beşiktaş poinformował o angażu Rachida Ghezzala z Leicester City.

Kiedy 28-latek wrócił z wypożyczenia do Fiorentiny, jasne było to, że nie zostanie na King Power Stadium. Jego agenci w pocie czoła poszukiwali mu nowego pracodawcy i w końcu ta sztuka się im udała.

Prawoskrzydłowy ostatecznie będzie kontynuował karierę w Beşiktaşie, który wypożyczył go do końca trwającego sezonu. W nowym zespole zagra z numerem 18.

Richad Ghezzal został sprowadzony przez „Lisy” za 14 milionów euro z AS Monaco. Następnie udało mu się wystąpić w 23 spotkaniach i strzelił w tym czasie trzy gole. Jego umowa z Anglikami wygasa w połowie 2022 roku.

To już jedenaste wzmocnienie „Czarnych Orłów”, które podczas obecnego okna transferowego pozyskały Vincenta Aboubakara, Josefa, Valentina Rosiera czy Gökhana Töre.

Ekipa ze Stambułu w kampanii 2019/2020 zajęła trzecie miejsce w tabeli, ale przez przegrane kwalifikacje do europejskich pucharów rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy obejrzy jedynie w telewizorze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy