OFICJALNIE: Rachid Ghezzal w Beşiktaşie

OFICJALNIE: Rachid Ghezzal w Beşiktaşie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Beşiktaş

Beşiktaş poinformował o angażu Rachida Ghezzala z Leicester City.

Kiedy 28-latek wrócił z wypożyczenia do Fiorentiny, jasne było to, że nie zostanie na King Power Stadium. Jego agenci w pocie czoła poszukiwali mu nowego pracodawcy i w końcu ta sztuka się im udała.

Prawoskrzydłowy ostatecznie będzie kontynuował karierę w Beşiktaşie, który wypożyczył go do końca trwającego sezonu. W nowym zespole zagra z numerem 18.

Richad Ghezzal został sprowadzony przez „Lisy” za 14 milionów euro z AS Monaco. Następnie udało mu się wystąpić w 23 spotkaniach i strzelił w tym czasie trzy gole. Jego umowa z Anglikami wygasa w połowie 2022 roku.

To już jedenaste wzmocnienie „Czarnych Orłów”, które podczas obecnego okna transferowego pozyskały Vincenta Aboubakara, Josefa, Valentina Rosiera czy Gökhana Töre.

Ekipa ze Stambułu w kampanii 2019/2020 zajęła trzecie miejsce w tabeli, ale przez przegrane kwalifikacje do europejskich pucharów rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy obejrzy jedynie w telewizorze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy