OFICJALNIE: Radecki pożegnał się ze Śląskiem Wrocław

OFICJALNIE: Radecki pożegnał się ze Śląskiem Wrocław
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Mateusz Radecki opuszcza Śląsk Wrocław.

27-latek nie podpisał z wrocławskim klubem aneksu do umowy i tym samym zdecydował się, że poszuka dla siebie innego miejsca.

Ostatni rok to dla Radeckiego pasmo kontuzji. Najpierw borykał się z uszkodzoną łękotką, by wrócić na krótki okres i ponownie poddać się leczeniu. Teraz jest jednak zdrowy. 

Defensywny pomocnik, który trafił do Śląska Wrocław z Wigier Suwałki latem 2018 roku, rozegrał w tym sezonie zaledwie dwa mecze.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie występował w kolejnym sezonie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy