OFICJALNIE: Rafał Leszczyński w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Rafał Leszczyński w Chrobrym Głogów fot. Chrobry Głogów
Redakcja
Redakcja
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów pozyskał Rafała Leszczyńskiego na zasadzie wolnego transferu.

Bramkarz w środę rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zawodnikiem beniaminka Ekstraklasy był od ponad czterech lat, rozgrywając łącznie 81 spotkań. W tym sezonie wystąpił jednak w zaledwie trzech meczach, a Michal Peškovič i Martin Polaček wyraźnie wygrywali z nim rywalizację.

28-latek jest wychowankiem Olimpii Warszawa. Przez kilka lat grał w pierwszej lidze w Dolcanie Ząbki. Dobre występy pozwoliły mu zadebiutować w reprezentacji Polski w wygranym 3-0 meczu z Norwegią w 2014 roku.

Kontrakt Leszczyńskiego będzie obowiązywał do końca sezonu. Bramkarz zastąpi kontuzjowanych Kacpra Bieszczada oraz Adama Makuchowskiego.

Chrobry Głogów zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi. Do szóstej lokaty gwarantującej grę w barażach traci osiem punktów. Do końca rozgrywek pozostało 16 kolejek.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy