OFICJALNIE: Rafał Leszczyński w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Rafał Leszczyński w Chrobrym Głogów fot. Chrobry Głogów
Redakcja
Redakcja
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów pozyskał Rafała Leszczyńskiego na zasadzie wolnego transferu.

Bramkarz w środę rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zawodnikiem beniaminka Ekstraklasy był od ponad czterech lat, rozgrywając łącznie 81 spotkań. W tym sezonie wystąpił jednak w zaledwie trzech meczach, a Michal Peškovič i Martin Polaček wyraźnie wygrywali z nim rywalizację.

28-latek jest wychowankiem Olimpii Warszawa. Przez kilka lat grał w pierwszej lidze w Dolcanie Ząbki. Dobre występy pozwoliły mu zadebiutować w reprezentacji Polski w wygranym 3-0 meczu z Norwegią w 2014 roku.

Kontrakt Leszczyńskiego będzie obowiązywał do końca sezonu. Bramkarz zastąpi kontuzjowanych Kacpra Bieszczada oraz Adama Makuchowskiego.

Chrobry Głogów zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi. Do szóstej lokaty gwarantującej grę w barażach traci osiem punktów. Do końca rozgrywek pozostało 16 kolejek.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy