OFICJALNIE: Rangers FC z pierwszym letnim transferem

OFICJALNIE: Rangers FC z pierwszym letnim transferem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Rangers FC

Fashion Sakala został bohaterem pierwszego transferu Rangers FC po zdobyciu przez ten klub mistrzostwa Szkocji.

Rangers już jakiś czas temu zapewnili sobie mistrzostwo Szkocji i powoli szykują się do kolejnego sezonu. Jednym z celów zespołu prowadzonego przez Stevana Gerrarda będzie awans do Ligi Mistrzów.

Aby udało się zrealizować te zamiary, niezbędne są wzmocnienia. We wtorkowe popołudnie wykonano w tym kierunku pierwszy krok i poinformowano o pozyskaniu nowego napastnika.

Do ekipy zlokalizowanej w Glasgow dołączył Fashion Sakala. Atakujący przenosi się do tej ekipy z belgijskiego KV Oostende w ramach wolnego transferu.

Zambijczyk podpisał z nowym klubem kontrakt, który będzie ważny co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

- Jestem bardzo podekscytowany z powodu rozpoczęcia mojej przygody z Rangers. To niesamowite uczucie i myślę, że dołączenie do tak znakomitej ekipy to spełnienie marzeń - przyznał.

24-latek rozegrał w trwającym sezonie łącznie 30 spotkań, notując 13 bramek i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy