Oficjalnie: Raphael Wolf powalczy o miejsce w bramce Werderu Brema

Oficjalnie: Raphael Wolf powalczy o miejsce w bramce Werderu Brema fot. Transfery.info
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Werder Brema

Do walki o miejsce w bramce, której pilnie strzegł do tej pory Tim Wiese, dołącza 23-letni Raphael Wolf. 23-letni bramkarz austriackiego spadkowicza, Kapfenberger SV, podpisał 3-letni kontrakt.

- To wspaniałe, że udało nam się pozyskać Raphaela Wolfa. Mamy teraz dobrych zawodników na tej pozycji i to zapewni dużą konkurencję, a tego właśnie chcieliśmy - mówił trener Werderu Brema, Thomas Schaaf. 

 
Wolf przez trzy sezony był pierwszym bramkarzem Kapfenberger. W tym czasie rozegrał 104 mecze w austriackiej Bundeslidze i zawodnik, który bramkarskiego fachu uczył się w Hamburger SV, zdążył wyrobić już sobie dobrą opinię pozwalającą mu na postawienie kolejnego kroku w swojej karierze. 
 
- Bardzo chciałem wrócić do Niemiec, a oferta z Werderu była najlepszą rzczą, która mogła mi się przytrafić - mówił wyraźnie szczęśliwy 23-latek. 
 
Ostatni sezon nie był jednak dla Wolfa udany. Jego Kapfenberg spadło z ligi z ostatniego miejsca, a jego konto dodatkowo obciąża najwięcej w lidze, bo 64 straconych bramek. "Jatrzębie" żegnają się z austriacką Bundesliga, natomiast dla Raphael Wolfa jest to początek nowego roździału w karierze. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy