OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii

OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Universitatea Krajowa

Universitatea Krajowa poinformowała o sprowadzeniu Rivaldinho.

Kiedy Rivaldinho przenosił się z rumuńskiego Viitorulu do Cracovii, pod Wawelem wiązano z tym ruchem naprawdę duże nadzieje. Zespół prowadzony ówcześnie przez Michała Probierza pozyskał go za 300 tysięcy euro.

Środkowy napastnik jednak Ekstraklasy nie podbił i pomimo szans, jakie otrzymał tak od wspomnianego Probierza, jak i Jacka Zielińskiego, spisywał się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Z tego powodu wraz z końcem poprzedniego sezonu strony rozstały się.

Rivaldinho nie rozglądał się długo za nowym pracodawcą, odnowił rumuńskie kontakty (poza wspomnianym Viitorulem grał też w Dinamie Bukareszt) i dołączył do Universitatei Krajowa.

Syn słynnego Rivaldo najpierw przeszedł testy medyczne, a po nich złożył podpis pod umową do 30 czerwca 2024 roku.

Atakujący w trakcie swojej przygody z Cracovią rozegrał łącznie 51 spotkań, a w tym czasie strzelił trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Universitatea Krajowa w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy