OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii

OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Universitatea Krajowa

Universitatea Krajowa poinformowała o sprowadzeniu Rivaldinho.

Kiedy Rivaldinho przenosił się z rumuńskiego Viitorulu do Cracovii, pod Wawelem wiązano z tym ruchem naprawdę duże nadzieje. Zespół prowadzony ówcześnie przez Michała Probierza pozyskał go za 300 tysięcy euro.

Środkowy napastnik jednak Ekstraklasy nie podbił i pomimo szans, jakie otrzymał tak od wspomnianego Probierza, jak i Jacka Zielińskiego, spisywał się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Z tego powodu wraz z końcem poprzedniego sezonu strony rozstały się.

Rivaldinho nie rozglądał się długo za nowym pracodawcą, odnowił rumuńskie kontakty (poza wspomnianym Viitorulem grał też w Dinamie Bukareszt) i dołączył do Universitatei Krajowa.

Syn słynnego Rivaldo najpierw przeszedł testy medyczne, a po nich złożył podpis pod umową do 30 czerwca 2024 roku.

Atakujący w trakcie swojej przygody z Cracovią rozegrał łącznie 51 spotkań, a w tym czasie strzelił trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Universitatea Krajowa w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy