OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii

OFICJALNIE: Rivaldinho wrócił do Rumunii fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Universitatea Krajowa

Universitatea Krajowa poinformowała o sprowadzeniu Rivaldinho.

Kiedy Rivaldinho przenosił się z rumuńskiego Viitorulu do Cracovii, pod Wawelem wiązano z tym ruchem naprawdę duże nadzieje. Zespół prowadzony ówcześnie przez Michała Probierza pozyskał go za 300 tysięcy euro.

Środkowy napastnik jednak Ekstraklasy nie podbił i pomimo szans, jakie otrzymał tak od wspomnianego Probierza, jak i Jacka Zielińskiego, spisywał się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Z tego powodu wraz z końcem poprzedniego sezonu strony rozstały się.

Rivaldinho nie rozglądał się długo za nowym pracodawcą, odnowił rumuńskie kontakty (poza wspomnianym Viitorulem grał też w Dinamie Bukareszt) i dołączył do Universitatei Krajowa.

Syn słynnego Rivaldo najpierw przeszedł testy medyczne, a po nich złożył podpis pod umową do 30 czerwca 2024 roku.

Atakujący w trakcie swojej przygody z Cracovią rozegrał łącznie 51 spotkań, a w tym czasie strzelił trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Universitatea Krajowa w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy