OFICJALNIE: Ronaldinho rozpoczął współpracę z Warką

OFICJALNIE: Ronaldinho rozpoczął współpracę z Warką fot. Warka
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Grupa Żywiec

Legendarny Ronaldinho Gaúcho zaangażował się w kampanię promującą piwo marki Warka.

To już kolejna odsłona kampanii „Planeta Warka”. W przeszłości udział w niej brał m.in. Adam Nawałka. Tym razem Grupa Żywiec, a więc spółka produkującą piwo marki Warka, poszła o krok dalej i nakłoniła do współpracy Ronaldinho Gaúcho.

Wizerunek zdobywcy Złotej Piłki pojawi się w reklamach Warki, a także na butelkach, puszkach i opakowaniach zbiorczych Warki Jasne Pełne i Warki Strong.

- Kiedy dostałem szansę odwiedzenia Planety Warka, nie wahałem się ani chwili.  My – fani futbolu – uwielbiamy spędzać czas z przyjaciółmi, bawić się i pić piwo podczas oglądania meczu. Teraz Planeta Warka jest miejscem, w którym trzeba być! - w takich słowach 97-krotny reprezentant „Canarinhos” skomentował nawiązanie współpracy ze spółką zajmującą się produkcją piwa. 

Kampania Warki wystartowała wraz z początkiem kwietnia. W ramach loterii promocyjnej można wygrać wyjazd na mecz Superpucharu Europy, który w tym roku obędzie się w Stambule. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy