Oficjalnie: Rusov w Piaście

Oficjalnie: Rusov w Piaście
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piast Gliwice

Dobrivoj Rusov został nowym zawodnikiem Piasta Gliwice.

Słowacki bramkarz podpisał z "Niebiesko-Czerwonymi" trzyletnią umowę i będzie w klubie występował z numerem 31 na koszulce.

Rusov to młodzieżowy reprezentant swojego kraju. W kadrze do lat 21 zaliczył do tej pory w sześciu występów. Od początku swojej kariery był związany z Spartakiem Trnawa. W pierwszej ekipie popularnych "Białych Aniołów" rozegrał w sumie od 2012 roku 60 spotkań, w których 17-krotnie zachował czyste konto. W trwającym sezonie w rundzie jesiennej bronił dostępu do bramki słowackiego zespołu we wszystkich 18 meczach ligowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy