OFICJALNIE: Ryszard Wieczorek odszedł z KKS-u 1925 Kalisz

OFICJALNIE: Ryszard Wieczorek odszedł z KKS-u 1925 Kalisz fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: KKS 1925 Kalisz

KKS 1925 Kalisz poinformował o odejściu z klubu Ryszarda Wieczorka.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez kaliski klub, żegnają się z nim również asystenci Wieczorka - Patryk Drewnowski i Kamil Zieleźnik.

59-letni Wieczorek był trenerem KKS-u od 2019 roku. W pierwszym sezonie wywalczył z drużyną awans do II ligi (trzeci poziom rozgrywek). W drugim zajął z nią piąte miejsce w tabeli, wchodząc do baraży o promocję do I ligi. W ich finale lepsza okazała się Skra Częstochowa. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, to KKS jest dziesiąty.

Wieczorek żegna się z klubem z bilansem 38 zwycięstw, 11 remisów i 22 porażek.

Obowiązki doświadczonego trenera tymczasowo przejmie Marcin Radzewicz, który posiada licencję UEFA A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy