Oficjalnie: Sadlok i Sultes w Ruchu

Oficjalnie: Sadlok i Sultes w Ruchu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ruch Chorzów

Dwaj gracze Polonii Warszawa, Maciej Sadlok oraz Pavel Sultes, zostali pierwszymi nabytkami Ruchu Chorzów. Mają pomóc śląskiemu zespołowi w walce o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej.

Przejście dwóch zawodników ze stolicy jest bardzo poważnym wzmocnieniem Ruchu. Obaj byli mocnymi ogniwami Polonii. Ich odejście z Warszawy jest związane z rezygnacją z finansowania klubu przez prezesa Józefa Wojciechowskiego.

Pavel Sultes jest zawodnikiem ofensywnym. Może występować zarówno w ataku, jak i na skrzydle. Jego rolą będzie wzmocnienie rywalizacji w pierwszym zespole Ruchu. W Polonii występował od lipca 2011 roku. W tym czasie zagrał 27 spotkań, w których strzelił 2 gole. Zespół z ulicy Cichej będzie reprezentował przez najbliższe dwa lata.
 
Maciej Sadlok w Warszawie występował od półtora roku. Wcześniej reprezentował barwy Ruchu. Ma na koncie 99 spotkań w Ekstraklasie, z czego aż 68 w barwach „Niebieskich”. Może występować w środku, jak i na lewej obronie. W zespole vice mistrzów ma zastąpić Rafała Grodzickiego, który po zakończeniu kontraktu odszedł do Śląska Wrocław.  Podpisał z zespołem trzyletni kontrakt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy