Oficjalnie: Sadlok w Wiśle

Oficjalnie: Sadlok w Wiśle
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Wisła Kraków

Trzeci piłkarz Ruchu Chorzów przechodzi tego lata do Wisły Kraków. Po Michale Buchaliku i Macieju Jankowskim przyszedł czas na obrońcę Macieja Sadloka.

Tym samym ekipa "Niebieskich" pozbyła się zawodnika mającego najwyższy kontrakt w klubie.

Sadlok opuścił dużą część poprzedniego sezonu, zanotował tylko osiem występów na boiskach Ekstraklasy. Ma to związek z kontuzją pięty, która trapiła defensora od dłuższego czasu.

Maciej Sadlok reprezentował już w swojej karierze barwy klubu z ulicy Cichej, w latach 2007-2010. Następnie przeniósł się do warszawskiej Polonii. Obrońca ma na koncie również występy w kadrze narodowej.

Spekuluje się, że w miejsce Sadloka Ruch Chorzów sprowadzi Senada Karahmeta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy