OFICJALNIE: Saïd Hamulic odszedł ze Stali Mielec. Rekordowa sprzedaż!

OFICJALNIE: Saïd Hamulic odszedł ze Stali Mielec. Rekordowa sprzedaż! fot. FKS Stal Mielec
Redakcja
Redakcja
Źródło: Toulouse FC | Stal Mielec

Saïd Hamulic jest już piłkarzem Toulouse FC po transferze ze Stali Mielec, co potwierdziły oba kluby.

Dla Stali jest to absolutnie rekordowa sprzedaż, nawet mimo tego, że 30% z kwoty 2,3-2,5 miliona euro należy się DFK Dainava, czyli poprzedniemu klubowi napastnika.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że przyjechałem do Tuluzy. To dla mnie duże wyzwanie, ale lubię takie wyzwania. Widziałem wiele meczów TéFéCé w tym sezonie. Drużyna gra świetny futbol, dlatego chciałem z nią podpisać kontrakt. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę grać na tym stadionie i poznam naszych kibiców! - powiedział Hamulic, podpisując umowę do 30 czerwca 2026 roku.

Hamulic bardzo szybko wypromował się w Ekstraklasie, gdyż do Stali przeniósł się latem 2022 roku. Podczas tych kilku miesięcy zanotował dziewięć trafień i cztery asysty w 17 meczach.

22-letni atakujący urodził się w Holandii i tam przyuczał się piłkarsko. Do seniorów przeskoczył jednak w litewskim DFK Dainava, które wypożyczało go potem do bułgarskiego Botewa Płowdiw i lokalnego rywala - Suduvy. Dopiero teraz odszedł definitywnie do Stali Mielec, też po uprzednim wypożyczeniu, jednak Polacy błyskawicznie wytransferowali go do Ligue 1.

Dla Toulouse FC jest to czwarty transfer zimowego okna. Wcześniej pozyskano Warrena Kamanziego, Gabriela Suazo oraz Vincenta Sierrę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy