OFICJALNIE: Saief ponownie w Lechii

OFICJALNIE: Saief ponownie w Lechii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o pozyskaniu Kenny'ego Saiefa.

26-latek ma za sobą niezłą rundę na boiskach Ekstraklasy. Po tym okresie wrócił do Anderlechtu.

Tam jednak nie było zbyt wielu przesłanek ku temu, by otrzymywał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, dlatego też Lechia postanowiła go ponownie pozyskać.

Amerykanin przenosi się do Trójmiasta na zasadzie kolejnego transferu czasowego. Strony doszły do porozumienia, które ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

- Cieszę się, że Kenny wraca do naszego zespołu. Znamy jego możliwości, a on sam poznał realia polskiej ligi, co jest dużym atutem w kontekście wkomponowania go do drużyny. Chcemy, aby obcokrajowiec był nie tylko uzupełnieniem składu, ale jego realnym wzmocnieniem. Wierzę, że z Kennym będziemy lepszą drużyną — powiedział Piotr Stokowiec.

Urodzony w Panama City piłkarz rozegrał w poprzednim sezonie 11 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy