Oficjalnie: Sampaoli odchodzi z Sevilli

Oficjalnie: Sampaoli odchodzi z Sevilli
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sevilla

Jorge Sampaoli żegna się Sevillą.

Działacze argentyńskiej federacji piłkarskiej (AFA) byli dziś obecni w Hiszpanii, by spotkać się z przedstawicielami wspomnianego klub i negocjować zatrudnienie trenera. Od dawna wiadomo, że został on wytypowany na nowego selekcjonera wicemistrzów świata, który ma wyprowadzić kadrę z wielkiego kryzysu.

Klub z LaLiga wydał oświadczenie, w którym informuje, że wszystkie strony osiągnęły porozumienie i Sampaoli przedwcześnie zakończy swoją pracę na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Podpisano już przedwstępną umowę, która stanie się wiążąca 1 czerwca, gdy złożone zostaną wszystkie dokumenty.

57-latek miał w kontrakcie z Sevillą klauzulę odejścia w wysokości półtora miliona euro, która została aktywowana. Teraz będzie mógł spełnić swoje marzenie, o którym wspominał jakiś czas temu. Chodzi mianowicie o kierowanie drużyną, w której gra Leo Messi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy