OFICJALNIE: Sandro Ramírez w Getafe

OFICJALNIE: Sandro Ramírez w Getafe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Getafe

Getafe poinformowało w poniedziałkowy wieczór o pozyskaniu Sandro Ramíreza.

Pomimo tego, że Huesca spadła na zaplecze LaLigi, jej zawodnicy budzą spore zainteresowanie na rynku transferowym. W weekend ze spadkowicza do Celty za cztery miliony euro przeniósł się Javi Galán.

Okazuje się jednak, że to nie koniec, ponieważ w poniedziałkowy wieczór poinformowano o transferze Sandro Ramíreza.

26-latek zasilił natomiast Getafe, gdzie trafia w ramach wypożyczenia. Strony porozumiały się w kwestii umowy, która jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Na ten moment nie ma informacji, czy w zawartym kontrakcie pojawiła się opcja na wykup piłkarza.

Atakujący powinien rywalizować o miejsce w składzie z José Macíasem, Enesem Ünalem oraz Hugo Duro i Jaimem Matą.

Sandro Ramírez, który jest wychowankiem FC Barcelony, rozegrał w poprzednim sezonie w hiszpańskiej elicie łącznie 20 spotkań, a jego dorobek to pięć goli i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy