OFICJALNIE: Santini opuszcza Jagiellonię

OFICJALNIE: Santini opuszcza Jagiellonię
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Krševan Santini nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Chorwat, który przeniósł się do Polski latem zeszłego roku, Ekstraklasy nie zawojował. Pomimo tego, że wiązano z nim duże nadzieje, to nie rozegrał on żadnego meczu.

Nikłe szanse na zmianę tego stanu rzeczy spowodowały, że działacze Jagiellonii zdecydowali się na konkretne kroki. W piątek poinformowano, że umowa z golkiperem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Na ten moment ciężko ferować, gdzie zakotwiczy Santini.

32-latek to wychowanek NK Zadar. W swojej karierze był także związany między innymi z Zorią Ługańsk, NK Osijek oraz NK Domzale.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy