OFICJALNIE: Sapela i Lemanowicz w Olimpii Grudziądz

OFICJALNIE: Sapela i Lemanowicz w Olimpii Grudziądz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz poinformowała o pozyskaniu Łukasza Sapeli i Jakuba Lemanowicza.

Po awansie na zaplecze Ekstraklasy ekipa prowadzona przez Mariusza Pawlaka kompletuje kadrę na przyszły sezon. W ostatnich dniach do drużyny dołączyli Łukasz Sapela i Jakub Lemanowicz.

Bramkarz przeprowadza się do pierwszoligowca z Miedzi Legnica. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

Urodzony w Piotrkowie Trybunalskim zawodnik rozegrał w minionym sezonie dziesięć meczów.

Drugi ze sprowadzonych piłkarz to kolejny golkiper. Do Olimpii trafił z Sokoła Aleksandrów Łódzki na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Lemanowicz zanotował w poprzednich rozgrywkach 28 występów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy