OFICJALNIE: Saponara w Genoi

OFICJALNIE: Saponara w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa CFC

Genoa poinformowała o pozyskaniu Riccardo Saponary.

Trener Genoi, Aurelio Andreazzoli oczekiwał od władz klubu, że te pozyskają piłkarza, który zapewni drużynie więcej jakości w ofensywie. Te odpowiedziały na jego apel i sprowadziły Riccardo Saponarę.

27-latek przeprowadza się do siedemnastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A z Fiorentiny na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto ekipa z Ligurii zastrzegła sobie możliwość wykupienia tego piłkarza po wspomnianym okresie.

Włoch już od jakiegoś czasu nie mieści się w koncepcji działaczy ekipy z Florencji. Przenosiny do Genui to dla niego kolejny w ciągu kilkunastu miesięcy transfer czasowy. Poprzedni sezon spędził bowiem na tej samej zasadzie w szeregach Sampdorii.

Tam ofensywny pomocnik rozegrał 22 ligowe mecze. Do swojego dorobku dorzucił dwa występy w pucharze. Na jego dorobek złożyły się dwie bramki i pięć asyst.

Genoa zainauguruje sezon spotkaniem wyjazdowym przeciwko Romie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy