OFICJALNIE: Saponara w Sampdorii

OFICJALNIE: Saponara w Sampdorii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UC Sampdoria

Sampdoria poinformowała o pozyskaniu Riccardo Saponary.

Ofensywny pomocnik przenosi się do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia z Fiorentiny. Umowa zawarta między obiema stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Ekipa z Genui zastrzegła sobie możliwość pierwokupu zawodnika za kwotę dziewięciu milionów euro. 

W nowym zespole 26-latek powinien wzmocnić rywalizacje w środku pola. Jego bezpośrednim rywalem o miejsce w wyjściowym składzie będzie Gastón Ramírez.

Saponara, który definitywnie wzmocnił zespół z Florencji na początku lipca, rozegrał w poprzednim sezonie 18 ligowych spotkań. Na jego dorobek złożyły się cztery asysty.

Poza Włochem, do Sampdorii dołączyli w tym oknie transferowym między innymi Jakub Jankto, Lorenzo Tonelli, Grégoire Defrel i Ronaldo Vieira.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy