OFICJALNIE: Scolari zwolniony z Cruzeiro

OFICJALNIE: Scolari zwolniony z Cruzeiro fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cruzeiro

Luiz Felipe Scolari nie jest już trenerem Cruzeiro.

Pomimo tego, że Scolari skończył w listopadzie 72-lata, to i tak postanowił podjąć się próby ratowania brazylijskiego giganta, a więc Cruzeiro.

Po spadku tej ekipy z tamtejszej ekstraklasy groziła jej druga degradacja. Odkąd jednak stanowisko trenera pierwszej drużyny objął wspomniany szkoleniowiec, drużyna zaczęła grać lepiej.

Do tego stopnia, że na kolejkę przed końcem udało jej się zapewnić pozostanie na zapleczu najwyższego szczebla rozgrywkowego w Brazylii. Zostało ono przypieczętowane bezbramkowym remisem z Náutico.

Mimo spełnienia celu Scolari żegna się z Cruzeiro, o czym poinformowano w poniedziałkowym komunikacie. Na tę chwilę nie wiadomo, kto będzie jego następcą.

72-latek prowadził wspomnianą drużynę w 21 meczach. Dziewięć z nich wygrał, osiem zremisował i cztery przegrał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy