Oficjalnie: Seedorf wraca do trenowania

Oficjalnie: Seedorf wraca do trenowania
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Voetbal International

Clarence Seedorf poprowadzi drużynę z drugiej ligi chińskiej.

Holender wraca na ławkę trenerską po dwóch latach po tym jak w 2014 roku został zwolniony przez AC Milan. 40-latek znalazł pracę w Chinach, a konkretnie w drugoligowym Shenzhen FC. Seedorf podpisał umowę ważną przez rok i zastąpi na stanowisku trenera Tanga Yaodonga.

Shenzhen zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli China League One. Były zawodnik takich klubów jak Milan, Real, Ajax czy Inter zadebiutuje w roli szkoleniowca już w najbliższy weekend, kiedy to jego nowa drużyna zmierzy się z Qingdao Janoon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy