OFICJALNIE: Sergiu Hanca odchodzi z Cracovii

OFICJALNIE: Sergiu Hanca odchodzi z Cracovii fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o zakończeniu współpracy z Sergiu Hancą.

Cracovia potwierdziła, że Sergiu Hanca przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do Universitatea Krajowa. 30-latek nie jest pierwszym zawodnikiem krakowskiego zespołu, który będzie kontynuował karierę w rumuńskim klubie. Wcześniej pojawiła się informacja o dołączeniu do niego Rivaldinho.

Hanca występował w Cracovii od początku 2019 roku, kiedy to trafił do Krakowa z Dinama Bukareszt. Najbardziej udany był dla Rumuna sezon 2019/2020, który zakończył z dziewięcioma trafieniami i siedmioma asystami na koncie w Ekstraklasie. Jego łączny bilans w koszulce Cracovii to 115 spotkań, 19 bramek i 20 ostatnich podań.

Do końca poprzedniego sezonu Hanca pełnił w krakowskim zespole funkcję kapitana.

Universitatea Krajowa to trzecia drużyna rumuńskiej ekstraklasy. W III rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy zagra z Zorią Ługańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy