Oficjalnie: Sierpina i Papka z nowymi umowami

Oficjalnie: Sierpina i Papka z nowymi umowami
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Zarząd klubu z Kielc zdecydował się przedłużyć wygasające umowy z Łukaszem Sierpiną oraz Bartoszem Papką.

Nowy kontrakt popularnego "Sierpika" z Koroną będzie obowiązywał do zakończenia sezonu 2014/15. Do tej pory 25-letni pomocnik w barwach "Złocisto-Krwistych" rozegrał 23 oficjalne spotkania, w których nie zaliczył ani jednej bramki oraz asysty.

Z kolei Papka związał się z kieleckim zespołem roczną umową z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Jak na razie w barwach pierwszej drużyny 19-latek wystąpił cztery razy, a w przerwie zimowej poprzedniego sezonu młody pomocnik był bliski wypożyczenia do Kolejarza Stróże, ale ostatecznie pozostał w Kielcach i trenował oraz grał w Młodej Ekstraklasie, gdzie zanotował kilka bardzo dobrych występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy