Oficjalnie: Skowronek nowym trenerem GKS Katowice

Oficjalnie: Skowronek nowym trenerem GKS Katowice
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Artur Skowronek zastąpił Kazimierza Moskala na stanowisku trenera pierwszoligowego GKS Katowice.

Kontrakt z nowym szkoleniowcem "Gieksy" będzie obowiązywał do czerwca 2015 roku z możliwością przedłużenia na kolejne sezony. Jeden z najmłodszych polskich szkoleniowców w swojej karierze prowadził Ruch Radzionków, Pogoń Szczecin i Polonię Bytom. Ostatnio pracował z Widzewem Łódź, z którym spadł z T-Mobile Ekstraklasy.

32-letni trener ma za zadanie poprawić wyniki klubu z Katowic. W ostatnich pięciu meczach zespół z ulicy Bukowej poniósł trzy porażki. Obecnie GKS zajmuje ósme miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 20 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy