OFICJALNIE: Škrtel odszedł z İstanbulu Başakşehir

OFICJALNIE: Škrtel odszedł z İstanbulu Başakşehir fot. Basakhesir
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: İstanbul Başakşehir

Martin Škrtel nie jest już zawodnikiem İstanbulu Başakşehir.

Słowak wrócił do Turcji we wrześniu. Wtedy to postanowił rozstać się z Atalantą i parafować kontrakt z İstanbul Başakşehir.

36-latek był w rundzie jesiennej bardzo ważną postacią swojej drużyny. Grał nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale również w europejskich pucharach.

Wszystko zaczęło sypać się w grudniu. Wtedy to środkowy defensor zerwania ścięgna Achillesa w lewej nodze. Okazało się, że w tym przypadku niezbędna jest operacja.

W środowe popołudnie poinformowano, że przechodzący rehabilitację Słowak opuści turecki klub. Pojawiła się informacja, że strony doszły do porozumienia w kwestii rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie jego następny krok. Nie można jednak wykluczyć, że ze względu na kontuzję, zdecyduje się zakończyć swoją karierę.

Ponad 100-krotny reprezentant Słowacji rozegrał w tym sezonie 15 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy