OFICJALNIE: Skrzypczak w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Skrzypczak w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice pozyskała we wtorek Mateusza Skrzypczaka na zasadzie wypożyczenia z Lecha Poznań.

Działacze Lecha Poznań od wielu lat preferują politykę wypożyczania swoich utalentowanych piłkarzy do klubów z niższych lig w celu zdobywania przez nich cennego doświadczenia.

Podobnie sprawy mają się w przypadku Mateusza Skrzypczaka, który trafił do Puszczy Niepołomice.

Strony doszły do porozumienia w kwestii transferu czasowego. Na jego mocy defensywny pomocnik będzie występował we wspomnianej ekipie do 30 czerwca 2021 roku.

19-latek występował w poprzednim sezonie przede wszystkim w drużynie rezerw „Kolejorza”. Zdołał jednak też zanotować dwa występy na poziomie Ekstraklasy.

Jego nowy zespół to ósma siła minionego sezonu 1.ligi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy