OFICJALNIE: Smółka w Olimpii Grudziądz

OFICJALNIE: Smółka w Olimpii Grudziądz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olimpia Grudziądz

Zbigniew Smółka to nowy trener Olimpii Grudziądz.

Niesatysfakcjonująca postawa zespołu w rozgrywkach drugiej ligi doprowadziła do tego, że na początku grudnia z posadą szkoleniowca pożegnał się Paweł Cretti.

Jego miejsce zajął wówczas Mikołaj Raczyński. Zaznaczono jednak, że będzie on pełnił tę funkcję tymczasowo, dopóki nie uda znaleźć się odpowiedniego następcy.

Kogoś takiego udało się wytypować dopiero w ostatnich dniach. W Olimpii podjęto decyzję, że misji ratowania ligowego bytu podejmie się Zbigniew Smółka.

Z nowym pracodawcą podpisał on kontrakt do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

48-latek pozostawał bez pracy od lipca minionego roku. Wtedy to rozstał się z Chojniczanką Chojnice. Wcześniej natomiast miał między innymi okazję współpracować Arką Gdynia, Stalą Mielec, Widzewem Łódź i Zawiszą Bydgoszcz.

Na półmetku sezonu ekipa z Grudziądza plasuje się w ligowej tabeli na osiemnastym miejscu z dorobkiem 13 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy