Oficjalnie: Sobota w St. Pauli

Oficjalnie: Sobota w St. Pauli
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: St. Pauli

Waldemar Sobota przenosi się do St. Pauli.

28-latek zostanie zatem w klubie, w którym spędził ostatnie pół roku w ramach wypożyczenia z Club Brugge. Niemcy zdecydowali się na wykupienie 17-krotnego reprezentanta Polski, lecz szczegółów transakcji nie ujawniono. Wcześniej spekulowano, że Belgowie oczekują około miliona euro, czyli pieniędzy, które zapłacili za skrzydłowego Śląska Wrocław w 2013 roku.

Drugoligowiec nie poinformował także, jak długo potrwa podpisania dziś umowa Soboty. Pewne jest natomiast, że Polak ma pomóc drużynie w walce o awans do elity, mimo że drużyna z Hamburga skończyła ostatni sezon daleko od miejsca premiowanego awansem. Wychowanek KS Małapanew Ozimek rozegrał na wypożyczeniu dziesięć spotkań, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy