Oficjalnie: Śpiączka w Termalice

Oficjalnie: Śpiączka w Termalice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bartosz Śpiączka został nowym zawodnikiem Bruk-Bet Termaliki.

Środkowy napastnik zasilił szeregi popularnych „Słoników” na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

Włodarze Bruk-Bet Termaliki długo walczyli o pozyskanie 25-letniego zawodnika z Jagiellonią Białystok. Zespół z Podlasia ostatecznie nie zdecydował się zapłacić kwoty odstępnego za piłkarza Górnika Łęczna. Z tego faktu skorzystała ekipa z Niecieczy, która przelała 200 tysięcy euro na konto „Zielono-Czarnych” i tym samym ustaliła klubowy rekord transferowy.

Śpiączka reprezentował barwy ekipy z województwa lubelskiego od sezonu 2015/2016. Od tego czasu rozegrał dla niej 69 spotkań i strzelił w nich 21 bramek oraz zanotował cztery asysty.

Były zawodnik Floty Świnoujście czy Podbeskidzia Bielsko-Biała jest drugim letnim wzmocnieniem Bruk-Bet Termaliki. Przed nim kontrakt z klubem z Niecieczy podpisał Łukasz Piątek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy