OFICJALNIE: Spotkanie Icardiego z dyrekcją Interu

OFICJALNIE: Spotkanie Icardiego z dyrekcją Interu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Inter Mediolan

Inter Mediolan poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dzisiaj doszło do spotkania Mauro Icardiego oraz Beppe Marotty.

W ostatnich tygodniach jest niezwykle gorąco wokół Mauro Icardiego. Wanda Nara, jego żona i zarazem agentka, nie zamierza zmieniać swojego dotychczasowego postępowania i cały czas udziela się we włoskich mediach.

Argentynka stoi na straży przeświadczenia, że 26-letni napastnik został kozłem ofiarnym w zespole „Nerazzurrich”. Niemniej już wcześniej Beppe Marotta obiecał jej, że Inter Mediolan spróbuje zażegnać kryzys i przedstawi nową ofertę kontraktu jej mężowi.

Dzisiaj włoski klub poinformował, że odbyło się spotkanie dyrektora generalnego ds. sportowych z Icardim i jego agentką. W komunikacie podkreślono, że rozmowy przebiegły w serdecznej atmosferze.

Nie wiadomo, co ustalono podczas spotkania. Pewne jest jednak to, że próbowano znaleźć rozwiązanie obecnej sytuacji, w której umowa byłego kapitana Interu wygasa 30 czerwca 2021 roku, a zawodnik znajduje się poza składem z powodu wątpliwej kontuzji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy