OFICJALNIE: Sprawdzała go Legia, trafił do Portugalii

OFICJALNIE: Sprawdzała go Legia, trafił do Portugalii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tondela

Sulley Muniru został zawodnikiem portugalskiej Tondeli.

Ghański pomocnik, który na swoim koncie ma występy m.in. w FCSB (wcześniej Steaua - red.), latem sprawdzany był przez sztab szkoleniowy Legii Warszawa. Jak powiedział po zakończeniu testów dyrektor techniczny mistrza Polski, Ivan Kepcija: - To zawodnik, który pokazał, że posiada duże umiejętności, ale jego profil nie pasuje do koncepcji drużyny i naszych obecnych oczekiwań.


Po krótkim pobycie w Warszawie 25-latek trenował również z rezerwami Las Palmas, ale ostatecznie wylądował w Tondeli. Portugalski klub poinformował o związaniu się z nim umową do 30 czerwca 2019 roku.


Tondela zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli portugalskiej ekstraklasy. W 13 dotychczasowych spotkaniach sięgnęła po 12 punktów. Do niedawna jej barwy reprezentował Mateusz Zachara, ale rozwiązał on kontrakt z klubem i postanowił wrócić do Rakowa Częstochowa.

Przypomnijmy, że Muniru jest bratem byłego zawodnika m.in. Interu oraz Milanu, a także 84-krotnego reprezentanta Ghany, Sulleya Muntariego. Jemu jak na razie nie było dane zadebiutował w kadrze narodowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy