Oficjalnie: Srnić w Śląsku

Oficjalnie: Srnić w Śląsku fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław pozyskał Dragoljuba Srnicia.

Pochodzący z Serbii defensywny pomocnik ostatnie pięć sezonów rozegrał w FK Čukarički.

W serbskiej Superlidze wystąpił w 114 meczacg, w których czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. W ostatnich sezonach 25-latek regularnie brał udział w eliminacjach Ligi Europy.

Jak przedstawia go sam Śląsk, Srnicia charakteryzuje dobry przegląd pola, szybkość oraz nieustępliwość. Zawodnik związał się z wrocławskim klubem dwuletnią umową, zawierającą możliwość jej przedłużenia o następne 12 miesięcy.  

To już kolejne wzmocnienie wrocławian przed nowym sezonem. Wcześniej szeregi drużyny prowadzonej przez Jana Urbana wzmocnili Jakub Kosecki, Djordje Cotra, Oktawian Skrzecz, Michał Chrapek, Jakub Słowik, Arkadiusz Piech oraz Igors Tarasovs.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy