OFICJALNIE: Stawarczyk w Hutniku Kraków

OFICJALNIE: Stawarczyk w Hutniku Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hutnik Kraków

Hutnik Kraków poinformował o pozyskaniu 36-letniego Piotra Stawarczyka.

Po pozyskaniu Dawida Smuga działacze Hutnika nie zamierzają się zatrzymywać. W czwartek poinformowano o pozyskaniu nowego obrońcy.

Do drużyny prowadzonej przez Leszka Janiczaka dołączył Piotr Stawarczyk, który przeprowadza się do stolicy Małopolski z Puszczy Niepołomice.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Doświadczony defensor to wychowanek krakowskiej Wisły. W swojej karierze był też związany z Okocimskim Brzeszko, Widzewem Łódź, Ruchem Chorzów oraz Zawiszą Bydgoszcz.

Od lata 2016 roku grał dla wspomnianej Puszczy. W minionym sezonie rozegrał 19 meczów. W tym czasie zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy