OFICJALNIE: Stefan Majewski po trzynastu latach wraca do Cracovii. Będzie dyrektorem sportowym

OFICJALNIE: Stefan Majewski po trzynastu latach wraca do Cracovii. Będzie dyrektorem sportowym fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o zatrudnieniu w roli dyrektora sportowego Stefana Majewskiego.

Stefan Majewski przez ostatnie dziewięć lat pełnił funkcję dyrektora sportowego reprezentacji Polski. Po tym, jak doszło do zmian na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i Zbigniewa Bońka zastąpił Cezary Kulesza, 65-latek pożegnał się ze stanowiskiem.

Na nowe propozycje nie musiał jednak czekać zbyt długo. W piątkowe popołudnie o zatrudnieniu byłego selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21, a także dawnego tymczasowego sternika pierwszej kadry (sytuacja miała miejsce w październiku 2009 roku) poinformowała Cracovia. Będzie on pełnił rolę dyrektora sportowego.

Informację na konferencji prasowej poprzedzającej najbliższy mecz ligowy „Pasów” z Wartą Poznań podał szkoleniowiec, ale również i wiceprezes klubu, Michał Probierz.

Dla Majewskiego będzie to zresztą powrót na stadion zlokalizowany przy ulicy Kałuży. Zanim trafił do Polskiego Związku Piłki Nożnej, był trenerem Cracovii. Sytuacja miała miejsce w latach 2006-2008.

Po dziesięciu kolejkach Ekstraklasy ekipa spod Wawelu plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem trzynastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy